Seraph of the End

Δείτε το Seraph of the End online

★ 7.8 2015 2 Σεζόν Κινούμενα ΣχέδιαΠεριπέτεια - ΔράσηςΕπ. Φαντασία - Φαντασίας

Θέλετε να δείτε το Seraph of the End; Το Top IPTV φέρνει το Seraph of the End (2015) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Seraph of the End;

After a mysterious virus wipes out ninety percent of humanity, vampires emerge from the recesses of the earth to enslave mankind, treating them like livestock. After growing tired of donating blood in exchange for protection, 12-year-old Yuichiro Hyakuya and his best friend Mikaela Hyakuya plot an escape along with the other orphans. After being the only successful runaway, Yuichiro joins the Moon Demon Company, an extermination unit of the Japanese Imperial Demon Army dedicated to killing off vampires.

Τελευταίο επεισόδιο

S2 · Επεισόδιο 12 — Seraph of the End · 2015-12-26

Kureto's trump card was Mirai, Kimizuki's younger sister and another Seraph of the End test subject. In order to stop the Japanese Imperial Demon Army, Yu has no choice but to reach out to his inner "trumpet" to tap into the angel's powers.

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Περιπέτεια - Δράσης, Επ. Φαντασία - Φαντασίας
Πρώτη προβολή
2015-04-04
Βαθμολογία
★ 7.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Miyu Irino Yuichiro Hyakuya (voice)
  • Kensho Ono Mikaela Hyakuya (voice)
  • Yuichi Nakamura Guren Ichinose (voice)
  • Takahiro Sakurai Ferid Bathory (voice)
  • Saori Hayami Shinoa Hiragi (voice)
  • Nobuhiko Okamoto Yoichi Saotome (voice)

Πώς να δείτε το Seraph of the End στο Top IPTV

Το να δείτε το Seraph of the End στο Top IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Seraph of the End σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή Top IPTV και δείτε το Seraph of the End σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 80.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 280.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.