There's Something in the Water

There's Something in the Water online kijken

★ 7.3 2019 73 min Documentaire

Wil je There's Something in the Water kijken? Top IPTV brengt There's Something in the Water (2019) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat There's Something in the Water over?

Deze documentaire gaat over minderheidsgroepen in Nova Scotia die de strijd aanbinden met ambtenaren over de dodelijke gevolgen van industrieel afval.

Genres
Documentaire
Uitgebracht
2019-09-06
Regisseur
Ian Daniel
Beoordeling
★ 7.3 / 10

Hoofdrolspelers

  • Stephen Colbert Self (archive footage)
  • Ingrid Waldron Self - Author of "There's Something in the Water"
  • Louise Delisle Self - Local Activist
  • Michelle Francis-Denny Self - Community Liaison, Boat Harbour Remediation Project
  • John Bates Self - Head of Nova Scotia Water Authority (archive footage)
  • Dorene Bernard Self - Water Protector

Hoe There's Something in the Water te kijken op Top IPTV

There's Something in the Water kijken op Top IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met There's Something in the Water kijken

Start je gratis Top IPTV-proef en kijk There's Something in the Water vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 80.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 280.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.